fbpx
Ana Sayfa Konular Lemnos emlak

Konu: lemnos emlak

İnsanımız hayatı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini,tasarrufunu ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir.

Emlakçının kişisel taahhütlerinin yerini “kamuoyunda tanınan,Güvenilir,Eğitimli ve bilinen olma”  gibi özellikleri taşıma arzusu içinde olan Lemnos Emlak bu yolda hareket etmektedir. Firmamız her geçen gün sektördeki yeniliklere uygun hareket ederek hizmet kalitesini yükseltmeyi amaç edinmiştir.

Foça LEMNOS EMLAK, markasına yüklediği  “Güvenilir ve Eğitimli uzman kadrosu” değerlerini daima korumak için gayretli bir şekilde çalışarak ”KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”  ne özen göstermektedir.

” Mülk bir insanın en güvenli kalesidir”

 

Evlenince Hayat Ne Kadar Müşterek?

Çekilen Konut Kredisini Boşandıktan Sonra Kim Öder?

Boşanmak duygusal olarak zor bir karar ve süreçtir. Bir yandan alıştığınız bir yaşamı geride bırakmanız, bir yandan da yeni bir hayata adım atmanız gerekir. Ama duygusal açıdan yükünüz ne kadar fazla olursa olsun bazı maddi konuları açığa kavuşturmanız da şart. Bunların başında, çekilen konut kredisi borçları ve tabii ki o krediyle satın alınan ev gelir.
yenifoça satılık daire

Konut Kredisinde Akdi Faiz Oranı Nedir

yenifoça satılık daire ilanları Akdi faiz oranı ile yıllık maliyet oranına ilişkin bilgilerine sözleşme öncesi bilgi formunda da yer veriliyor.
Gayrimenkul Danismani Ersoy Toptas

Emekliler Emlak Vergisi Öder mi

Emlak vergisinde mesken sahipleri için bazı muafiyet avantajları yer almaktadır. Muafiyete emekliler de dahil olmaktadır. Tek evi olan emekli emlak vergisi öder mi? Ancak muafiyet için...

Genel Konular

ABD