Haftanın ilk gününde Kapalıçarşı’dan gelen altın fiyatları bilgisi vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Güncel ve canlı rakamlar merak edilirken konu ile ilgili son dakika haberleri de yakından takip ediliyor.

altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 19 Ekim 2020 Pazartesi 22 ayar bilezik, tam, yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte son dakika haberinin detayları!

Altın fiyatları gram altın çeyrek altın

Ons altının artış yaşamasıyla birlikte yeni haftanın ilk işlem gününde güncel altın fiyatları merak konusu oldu. Yarım puanlık artış kaydederek bin 909 dolara yükselen ons altının ardından iç piyasadaki altın fiyatları da güncellendi. Peki, hangi ürün kaç lira oldu?

GRAM ALTIN BUGÜN NE KADAR?
Altının gram fiyatı kapali carsi altin piyasasi 19 Ekim’de 486 liradan işleme alınmaya başlandı. Ons altındaki yarım puanlık artış dolar kurundaki düşüş nedeniyle altının gramına ise yüzde 0,39 olarak yansıdı.

ÇEYREK ALTIN NEDE KADAR OLDU?
Bugün çeyrek altın alış fiyatı 787 lira olarak belirlenirken altın döviz piyasası aynı dakikalarda satış fiyatı ise 796 lirada konumlandı.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?
3 bin liranın üzerindeki konumunu devam ettiren cumhuriyet altını bugün 3 bin 152 liradan alınırken 3 bin 171 liradan satışa sunuluyor. Merkez Bankası’nın faiz kararının ardından dolar kurunun nasıl şekilleneceği ve altının bu şekillenme sonrasında hangi konumda yer alacağı ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak

Yorumunuz