EUR/USD 764 Seviyesi

Aşağıdaki videoda EURDOLAR 764 Seviyesi Fibonacci önemi anlatılmaktadır. Fibonacci seviyeleri finansal varlıklar üzerinde teknik olarak fikirler oluşturmamızı sağlamaktadır. Bu rakam ve oranların analizi,  temel analiz ile birlikte yapılınca daha da anlamlı hale gelmektedir. Sadece teknik analiz veya sadece temel analiz ile oluşturulan fikirler ile varlığın hareketinde uyumsuzluk görülebilir.

EURDOLAR 764 Seviyesi
EURUSD 764 Seviyesi

Bir sonraki video %89 seviyesi olacak, Aşağıdaki Statik Grafikte  ” Yeşil renkli “  ve şimdilik % 89 Fibonacci hareketli ortalama üstünde hareket eden EURUSD çifti görülmekte. 89 Günlük ortalamanın varlıklar üzerindeki öneminden bahsedeceğim.

Fibonacci oranlarının önemine EURUSD ile başladığım için örneklere bu varlık üzerinde devam ettirmeyi düşünüyorum. Bu seviyelerin genel olarak finansal varlıklar üzerindeki etkisi Makro veriler ile incelenirse anlam kazanmaktadır.

Fibonacci seviyelerine yakın zamanda açıklanan veriler, diğer ülke haberleri ve verileri , Dolar Endeksi seviyesi ile aynı anda karşılaştırma yapılması inceleme yapan kişide daha sağlıklı fikirler oluşturabilir.

EURDOLAR 764 Seviyesi
EURUSD 89 Seviyesi

Makaleyi okuduysanız lütfen UYARI sayfasınıda okuyunuz


ersoytoptas twitter facebook Google
2016-01-20 at 20:00 2016-03-01 at 15:00