Alüminyum ve PVC Kullanım Alanları

Çevre dostu Alüminyum mu? Yakıttan tasarruf etmemizi sağlayan PVC mi? günümüz de iki malzemede inşaat sektöründe oldukça sık kullanılmaktadır. Bu iki malzemenin de kendine has özellikleri vardır. İkisi de birbirinden farklı özelliklere sahiptir, en çok tercih edilen hangisi diye düşünecek olursak kullanıldığı alanlara göre değişir. Genellikle işyerleri için daha çok alüminyum evler için PVC kullanılmaktadır.

Alüminyum Nedir

Alüminyum profil nedir ? alüminyum’un biyet haline getirildikten sonra ekstrüzyondan istenilen kalıp ile boy halinde çekilmiş halidir , Alüminyum profil eloksal nedir ? Alüminyum profilin ortam şartlarında korozyona uğramaması için bir bakıma havayla temas edebilecek mikro düzeydeki deliklerinin kapatılması böylece profilin korozyona yani paslanmaya karşı dayanıklı hale getirilmesidir. Alüminyum doğrama nedir ? 6 metreye kadar uzunlukta farklı alüminyum profillerin kesilmesi , işlenmesi ve bu ürünlerin pencere, kapı , cam balkon olarak yapılması işlemidir. Doğrama ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak farklı şekillerde üretilebilmektedir.

VCA Antech Inc (WOOF)

Şirket Bilgisi Amerika hisse senetlerini incelediğimizde sektör olarak göze çarpanlar, Medikal/Hastane, Haberleşme Altyapısı ve Kablo TV Sektörü kazandıranlar arasındadır. Medikal ve Hastane sektöründen olan VCA Antech Inc (WOOF) hisse senedi için yaptığım analizden biraz bahsetmek istiyorum. Şirket, hayvan sağlık hizmetleri

Daha Fazla VCA Antech Inc (WOOF)