Dünya Devlerinin Türkiye’deki Adresi Servcorp

PlayerUnknown's Battlegrounds da (PUBG) Türkiye ofisi için Servcorp’u tercih etti
PlayerUnknown's Battlegrounds da (PUBG) Türkiye ofisi için Servcorp’u tercih etti

Uluslararası faaliyet gösteren birçok şirket, üstün hizmet kalitesi ve teknolojik altyapısı sebebiyle Türkiye’deki ayağı için hazır ofislere yöneliyor. Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyanın gözde oyunları arasına adını yazdıran PlayerUnknown’s Battlegrounds da (PUBG) Türkiye ofisi için Servcorp’u tercih etti. Dünya çapında 23 ülkede birçok firmaya sunduğu hazır ofis alanları ile hizmet sunan uluslararası ofis sağlayıcısı Servcorp, böylece hizmet verdiği dünya devlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Bilgi ve iletişim teknolojileri sayesinde iş insanları, her zaman ulaşılabilir ve her yerden çalışabilir hale geldi. Değişen çalışma kültürleri doğrultusunda büyük bir hızla yaygınlaşmaya başlayan hazır ofis yönetimi, artık iş dünyasının tercih ettiği alanların başında geliyor. Bu fikirden hareketle Avustralya’dan dünyaya açılarak 23 ülke, 54 şehir ve 160 lokasyona yayılan uluslararası ofis yöneticisi Servcorp, dünyada olduğu kadar Türkiye’de de iş insanlarının ilk tercihi olmayı sürdürüyor.

Kısa sürede oyun dünyasını domine eden ve 30 milyon aşkın aktif oyuncu sayısına sahip PUBG, prestijli çalışma alanları ile hem yerel hem de küresel çapta faaliyet yürüten tüm şirketlerin çözüm ortağı olan Servcorp’u tercih etti. Yüksek teknolojili altyapıyı, şıklık ve konforla birleştiren firma, bir dünya devinin daha Türkiye’deki adresi oldu. Sanal ofis, hazır ofis, toplantı odaları, günlük kiralanabilen ofisler ve co-working alanı gibi çalışma alanı çözümleri sunan Servcorp, dünya çapında 45 binin üzerindeki müşteriye esnek ve verimli alanlar sunuyor.

Dünya devlerine hizmet veriyor

Fortune 500 şirketlerine sunduğu altyapıyı, girişimcilere ve serbest çalışanlara da açan Servcorp, kendi sektöründe güçlü oyunculara hizmet vermeye devam ediyor. Son olarak oyun dünyasında adından sıkça söz ettiren PUBG’ye hizmet vermeye başlayan şirket, dünya markalarının Türkiye’deki evi oldu.

İş dünyasının kalbi Tekfen Tower ve Nişantaşı Louis Vuitton Orjin’de atıyor

Servcorp’un Türkiye faaliyetlerini, Tekfen Tower ve Nişantaşı Louis Vuitton Orjin Binası’nda gerçekleştirdiğini belirten Servcorp Türkiye Direktörü Damla Özgönül, “Servcorp Türkiye olarak dünyanın önde gelen yerli ve yabancı iş insanlarına İstanbul’un iki önemli lokasyonunda hizmet veriyoruz. Aynı zamanda hazır ofis sektörün yaratıcısı olan Servcorp, Türkiye’de yabancı yatırımcılara ev sahipliği yapıyor. Çeşitli ülke ve sektörlerden iş insanları, Türkiye’deki ofis gereksinimlerini Servcorp ile hızlı bir şekilde karşılıyor. Müşterilerimiz dünya standartlarında sunduğumuz ofis desteği ile yabancılık çekmeden, güvenli ve düzenli bir ortamda ofis sahibi oluyor.’’ diye konuştu.

45 bin işletmenin kayıtlı olduğu network üyeliğini sunuyor

Ortak çalışma alanlarının tercih edilmesinin bir diğer önemli etkeni ise sunduğu networking olanakları. Co-working alanlarında çalışmayı tercih eden profesyoneller, sosyal alanlarda yüz yüze tanışma imkânı bulurken, hazır ofis sektörünün kurucusu ve dünya genelinde faaliyet gösteren Servcorp, toplam 45.000 işletmenin kayıtlı olduğu küresel bir network üyeliği sunuyor. Bu küresel ağ, freelancer ve startup’lara olduğu kadar, kurumsal şirketlere de dünya genelinde yeni partner’lar ve müşteriler bulma fırsatları sunuyor. 

Servcorp Türkiye Direktörü Damla Özgönül, “Üyelerimiz, dünya genelindeki tüm ofislerimizden hizmet alan, 45.000’den fazla işletmenin yer aldığı network’ün de bir üyesi olurlar. Bu network, üyelerimize küresel bağlar kurma, diğer profesyoneller ile tanışma ve yeni müşteriler edinme fırsatlarının kapılarını sonuna kadar açar. Servcorp’un sunduğu diğer avantajların yanında küresel network üyeliği, sunduğu en değerli hizmetidir.” değerlendirmesini yapıyor.

Yorumunuz