Fibabanka Depremzedelerin Kredi Ödemelerini Erteledi

Fibabanka Elazığ ve Malatya’da Depremden Etkilenen Vatandaşların Borçlarını Erteledi

Fibabanka Elazığ ve Malatya
Fibabanka Elazığ ve Malatya’da Depremden Etkilenen Vatandaşların Borçlarını Erteledi

Müşterilerinin ihtiyaç duydukları her an ve her yerde yanlarında olan Fibabanka, Elazığ’da meydana gelen deprem sonrasında ihtiyaç sahibi bölge halkının kredi ödemelerini 3 ay faizsiz olarak erteledi.

Fibabanka, tüm Türkiye’yi derinden üzen Elazığ merkezli deprem sonrasında afetten maddi, manevî zarar gören bölge halkının yanında olduğunu hissettirmek ve onlara destek olmak için müşterilerinin kredi ödemelerini erteledi ve Kredili Mevduat Hesabı için %0 faiz uygulama kararı aldı.

Banka bu doğrultuda; deprem bölgesinde bulunan Fibabanka müşterilerine bireysel kredi ödemelerini 3 ay faizsiz olarak ertelediğini bildirerek, Kredili Mevduat Hesabı için 3 ay boyunca aylık %0 faiz uygulama ve Fibabanka kredi kartı müşterilerinin ekstrelerinde oluşacak alışveriş ve gecikme faizleri için de 3 ay süresiyle sıfırlama kararı aldı.

Deprem bölgesindeki müşterilerinin para transferi ihtiyaçlarına da destek olmayı amaçlayan Fibabanka, mobil ve telefon bankacılığı kanallarından yapılacak EFT işlemlerinin de ücretsiz olarak gerçekleştirilmesine imkan sunuyor.

Yorumunuz