Hürriyet Emlak Türkiye’nin emlak sitesi Yenilendi

Türkiye’nin en hızlı emlak ilan sitesi hurriyetemlak.com
Türkiye'de Aradığınız Satılık veya Kiralık Emlak Rehberi Hurriyetemlak

Aradığınız tüm kiralık ve satılık emlak ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabildiğiniz, Hürriyet Emlak Türkiye’nin emlak sitesi Yenilendi.

Emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturan hurriyetemlak.com hem web sitesini hem de iş ortaklarının kullandığı ekranları yeniledi. Teknik altyapısından kullanıcı arayüzüne dek tamamen yenilenen hurriyetemlak com ’da ilan girişi 2 dakikaya indi.

Hem iş ortaklarına hem de son kullanıcıya daha hızlı ve kolay bir deneyim yaşatacaklarını söyleyen Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdür Zeynep Tandoğan, “Yeni web sitemiz sayesinde ilan bakanların gayrimenkul danışmanlarına ulaşma oranı yüzde 50’ye varan oranlarda arttı. Sitemiz, emlak siteleri arasında Türkiye’de bir ilk olan kişiselleştirilebilen ana sayfa yapısıyla da zaman kazandırıyor. İlanlara, süre ve boyut kısıtlaması olmadan video ekleyebilme, gayrimenkul danışmanlarına mobil site üzerinden ilan verilebilmesine imkan tanıyan “entegrasyon” gibi özelliklerimizle hem son kullanıcı hem de iş ortaklarımızın hayatını kolaylaştıracağız” diyor.

Emlak ofislerinin, bireysel üyelerin ve ev bakan kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak birçok ürünü “Türkiye’de ilk” olarak hizmete sunan Hürriyet Emlak web sitesi ‘ni yeniledi. Dijital dönüşümü odağına alan Hürriyet Emlak, ilan girişini 2 dakikaya kadar indirerek “Türkiye’nin en hızlı ilan sitesi” oldu.

Gayrimenkul sektöründeki dijital çözümler artarken, sektörün dijitale geçiş süreci ve teknolojiye yapılan yatırımlar da devam ediyor. Web sitesini tamamen yenileyen Hürriyet Emlak da sektördeki öncü konumunu korumaya devam ediyor.

Gayrimenkul Danışmanlarının İşleri Kolaylaşacak

Yeni web sitesi, gayrimenkul danışmanlarının kurumsal sayfaları aracılığıyla mobil siteden ilan verebilmesine imkan tanıyor, danışmanların mobil siteden fotoğraf ekleyip bilgisayardan ilan verilebilmesine devam etmesini sağlayan “platformlar arası uyumluluk” ve ilan lokasyonunun gizlenmesini sağlayarak danışmanlarının portföylerini güvence altına almasını sağlayan “yaklaşık konum gösterme” fonksiyonu gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Yeni hurriyetemlak.com’la danışmanlar kurumsal ana sayfada aylık ve haftalık ilan-telefon numarası görüntülenme sayısını görebiliyor, danışmanlar portföyüm sayfasında ise anlık olarak her bir ilanın metriklerini canlı olarak izleyebiliyor.

İlan Bakanlar Zaman Kazanacak

Yenilenen web sitesinin dikkat çeken diğer özellikleri arasında; son gezdiklerim, favorilerim ve mesajlarıma listeleme sayfasından hızlı erişim, ilanın detayına girmeden ilan sahibine mesaj atabilme ve tam sayfa açılabilen yeni “dev foto” özellikleri geliyor. İlan bakanlar ayrıca, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmadan favori ilanlarını listelenebiliyor.

Türkiye’de emlak siteleri arasında ilk olan bu özellik sayesinde kullanıcılar iletişim bilgilerini bırakmadan favori ilanlarını kaydedebiliyorlar. Filtreleme detaylarının sadeleştirildiği yeni web sitesinin mesajlaşma uygulaması da daha kullanıcı dostu hale getirildi. “Harita görünümü” modunda yayında olan tüm ilanların listelenmesini sağlayan hurriyetemlak.com, bu özelliğiyle hiçbir ilanın gözden kaçmasına izin vermiyor.

Daha Hızlı ve Daha Kolay Bir Deneyim

Emlak sektörünün dijitalleşme anlamında en yüksek potansiyele sahip sektörlerden biri olarak öne çıktığını belirten Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdür Zeynep Tandoğan, “Yenilediğimiz web sitemizle dijital yol haritamıza odaklanarak teknoloji yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Kısa süre önce yayına aldığımız sitemizin memnuniyet ve tavsiye edilme oranı ölçüldüğünde eski sayfaya göre 2 kata varan bir artış olduğunu görüyoruz. hurriyetemlak.com hem hız hem de tasarımsal özellikleriyle öne çıkıyor, bu kapsamda Türkiye’de bir ilk olan 81 il ve Kıbrıs için her bölgeye özel ana sayfa yaptık, toplamda 82 farklı ana sayfa tasarımımız var, kapsama alanımızı da genişleterek alanımızı 33.000’den 56.000 lokasyona çıkardık,Türkiye’nin en doğru ve en kapsamlı lokasyon datasına sahibiz. Tüm bunların yanında, global. hurriyetemlak.com ile de Amerika’dan İtalya’ya dünyanın 123 ülkesinde Türkçe ve Türk Lirası ile gayrimenkul arama imkanı sunuyoruz” diyor.

Hürriyet Emlak, Yenilikçi Ürünler Geliştirmeyi Sürdürecek

Sektörde ilkleri gerçekleştirmeye devam ettiklerini vurgulayan Zeynep Tandoğan, “Dijital pazarlamaya, ürüne ve teknolojiye yatırım yapmayı sürdürüyoruz.

Yeni web sitemizle müşterimiz olan emlak ofislerine ve inşaat firmalarına kaliteli ilan girme, daha fazla kişiye ilanlarını gösterebilme, gelen talepleri randevuya ve sonrasında takiple satışa döndürebilme konusunda daha kaliteli bir deneyim yaşatacağız” dedi.

Yorumunuz