Anadolu Hayat Emeklilik Çevre Dostu

Anadolu Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik’in Aktif Büyüklüğü 25 Milyar TL’ye Yaklaştı

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, sürdürülebilirlik politikası kapsamında önceki yıllarda olduğu gibi operasyonel faaliyetleri sonucunda oluşan karbon ayak izini, sürdürülebilir enerji kaynaklarına yaptığı katkıyla sıfırlayarak karbon nötr oldu.

Tüm faaliyetlerinde ekonomik, sosyal ve çevresel değer yaratmayı gözeten Anadolu Hayat Emeklilik, çevre dostu enerji kaynaklarına destek vermeyi sürdürüyor.

Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için sürdürülebilir enerji kaynaklarına yaptığı katkıyla bu sene de operasyonel faaliyetleri sonucunda oluşan karbon ayak izini sıfırladı.

Düşük karbonlu ekonomiye geçiş konusunda herkese büyük görevler düştüğünü dile getiren Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, “Ülke ekonomisine ve toplumsal kalkınmaya katkıda bulunmak amacıyla tüm iş süreçlerinde sürdürülebilirliği temel aldıklarının altını çizdi.

“Sürdürülebilir Gelecek” için hem ürünlerimiz hem de sosyal sorumluluk projelerimizle sektörün öncülerinden biri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.