NN Hayat ve Emeklilik yeni kampanyası Konuş

NN Hayat ve Emeklilik Fon Bilen
NN Hayat ve Emeklilik Fon Bilen

NN Hayat ve Emeklilik yeni kampanyası “Konuş” ile paylaşmanın önemini vurguluyor. NN Hayat ve Emeklilik, “Önce Sen” diyerek çıktığı yolculukta NN Group işbirliği ile yeni bir kampanyaya imza attı.

İnsanların hayatla ilgili zor konuları konuşmaya yardımcı olmak amacıyla hayata geçirilen reklam filminde ‘Bize iyi gelen paylaşmaktır’ mesajı veriliyor ve NN Hayat ve Emeklilik herkesi sevdikleriyle konuşmaya davet ediyor.

Dünyanın en köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, “Önce Sen” mottosu ile hayata geçirdiği çalışmalarla iletişimlerine devam ediyor.

NN, ‘Konuş’ ismini taşıyan ve NN Group ile ortak olarak hayata geçirdiği kampanyasında, insanların genellikle konuşmaktan kaçındığı zor konuları, sevdikleriyle konuşmasına teşvik etmeye çalışıyor.

Avrupa’daki pek çok ülkede yayına giren reklam filminde, çocukları, evli çiftleri ve sevgilileri,arzularını, korku ve endişelerini birbirlerine anlatmaya, konuşmaya teşvik ediyor.

“Bize iyi gelen paylaşmaktır” mesajının verildiği reklam filmi ile NN Hayat ve Emeklilik, “Senin için en değerli olanın gözlerine bak ve anlat. Konuşmaya başla. Çünkü Başka Sen Yok” diyerek Sevgililer Günü’nü de kutluyor.

Yorumunuz