Türkiye Finans Kamu-Sen İzmir Protokol İmzaladı

Krizden fırsat çıkarabilmek mümkün mü? Şirketler kriz dönemlerinde nasıl bir strateji izlemeli?
Krizden fırsat çıkarabilmek mümkün mü? Şirketler kriz dönemlerinde nasıl bir strateji izlemeli?

Türkiye Finans Katılım Bankası, iş dünyasının farklı kesimleri ile protokoller imzalamaya devam ediyor. Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (KAMU-SEN) İzmir İl Temsilciliği ile protokol imzalayan Türkiye Finans, İzmir KAMU-SEN’e kayıtlı 25 bin memura bankacılık işlemlerinde kolaylıklar sunacak.

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans, iş dünyasının farklı kesimleri ile iş birlikleri yapmayı sürdürüyor. Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu İzmir İl Temsilciliği ile protokol imzalayan Türkiye Finans, bu sayede İzmir’deki memurlara bankacılık işlemlerinde birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. Protokol, düşük maliyetli finansman ve bankacılık hizmetlerini kapsıyor.

26 Şubat’ta imzalanan protokol kapsamında Türkiye Finans Katılım Bankası, İzmir KAMU-SEN üyelerine finansman ihtiyaçlarında avantajlı kâr payı oranları sunarken; takas çeki muafiyeti ve yeni açılan katılım hesaplarında da ilave kar paylaşım havuzları uyguluyor.

Protokole ilişkin imza töreni Türkiye Finans Ege Perakende Bölge Satış Müdürü Nilgün Deveci, Türkiye Finans İzmir Şube Müdürü Alper Can ile KAMU-SEN İzmir İl Temsilciliği ve KAMU-SEN İzmir İl Temsilcisi ve Türk-Eğitim Sen 2 Nolu Şube Başkanı İrfan Toksoy ve sendika üyelerinin katılımıyla İzmir Alsancak’ta gerçekleşti.

Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edecek.