Binance, BitTorrent Token ‘ı Duyurdu

Bir dizi karar, daha az likit varlıkları ve işlem çiftlerini etkiliyor.

Binance Yeni Coin Duyurdu
Borsa Ayın Topluluk Parası programını iptal etti, ancak yakın zamanda yapılan bir tweet'te belirtildiği gibi gelecekte başka bir liste yarışması sunmayı planlayabilir:

Binance, likit olmayan veya riskli çiftler dahil olmak üzere alım satım listesinden düşecek bir varlık listesi açıkladı. Uluslararası Binance değişimi, neredeyse ihmal edilen pazarların uzun bir listesi olan 583 çifti taşıyor. Borsa ayrıca ticaret faaliyetini değiştiren yeni paralar ve kripto para ekler.

Listede çoğunlukla Paxos Standard (PAX), USDC ve TrueUSD (TUSD) gibi sabit paralara karşı çiftler halinde işlem yapan küçük ölçekli, belirsiz altcoinler, aynı zamanda Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi küçük piyasalar da yer alıyor. Merakla, Binance, kendi projelerinden biri olan BitTorrent Token (BTT) için bir çift çıkardı.

Borç altcoin piyasaları gittikçe daha değişken bir duruma geldi ve bu durum tüccarlar için risk oluşturuyor. Borsa, yüksek kaliteli varlıklar sunmayı amaçladığı ancak tüm riskleri ortadan kaldırmanın mümkün olmadığı konusunda uyardı. Geçmişte, Binance, Centra (CTR) ve Bytecoin’de (BCN) olduğu gibi yüksek profilli kayıtları tamamladı. BCN durumunda, bunun nedeni olağanüstü fiyat oynaklığıydı. Binance, sosyal medya davranışlarındaki anlaşmazlıklar nedeniyle Bitcoin SV’yi (BSV) de sundu.

Borsa Ayın Topluluk Parası programını iptal etti, ancak yakın zamanda yapılan bir tweet’te belirtildiği gibi gelecekte başka bir liste yarışması sunmayı planlayabilir:

Varlıkların çoğu tamamen kaldırılmayacak, ancak işlem çiftleri sınırlı kalacaktır.

Binance, şu anda hizmetlerini genişletirken kripto varlıklarına yaklaşımını yeniden değerlendiriyor. Borsa, Binance.US’te sınırlı bir coin portföyü sunarken, uluslararası platformda yeni IEO’lara dikkat ediyor.

Bu arada, Binance, vadeli işlem piyasalarını sürekli olarak büyütüyor. Operatör CoinMarketCap’e göre hacimli en büyük beşinci borsa olarak kalmaya devam ediyor ve bu durum yeni gelen pazarların dışında kaldı. Ayrıca Binance, önde gelen operatörler arasında en fazla çift sayısına sahip.

Binance Coin (BNB) geçtiğimiz hafta% 25 düşüşle 15.07 $ ‘a yükseldi.

Yorumunuz