Binance, Düzenleme Teknolojisi Şirketi Coinfirm ile Ortaklığa İmza Attı

Binance Coinfirm Ortaklığı
Binance Coinfirm Ortaklığı

Kripto yeniliğini arttırma konusunda dünyanın önde gelen değişimi olan Binance, düzenleme teknolojisi şirketi Coinfirm ile bir başka ortaklığa imza attı. Resmi blog gönderisine göre,

Binance ve Coinfirm, Mali Eylem Görev Gücü’nün (FATF) kara para aklama önleme (AML) kurallarına ilişkin yakın zamanda yayınlanan yönergeleri ele almak için ortaklık yaptıklarını açıkladı. “

Girişimin bir parçası olarak, Binance, Coinfirm’in blok zincir agnostik AML Platformunu şifreleme para birimindeki değiş tokuşa entegre edecek ve en son FATF’nin şifreleme para birimindeki değiş tokuş kurallarına uymasını sağlayacaktır. Ek olarak, borsa aynı zamanda Coinfirm’in kara para aklama çabalarını dengelemek ve kullanıcı fonlarının güvenliğini artırmak için gerekli adımları atmak için gerçek zamanlı izleme teknolojisini de kullanacaktır.

Blog ayrıca, gerçek zamanlı güvenliğin “BTC, ETH ve ERC-20 belirteçleri gibi 1.200’den fazla kripto para birimini, jetonları ve çeşitli blokajlarını ve yeni entegre edilmiş XRP’nin tek sağlayıcısını kapsayacağını” vurgulamaktadır.

Coinfirm’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Pawel Kuskowski

“Binance’in en yüksek AML ve güvenlik standartlarına (Coinfirm tarafından sağlanan) ulaşırken en iyi kullanıcı deneyimini sağlamaya odaklanmasıyla, bu ortaklık pazardaki liderliklerinde bir adım daha ileriye doğru gidiyor.”

Ayrıca, Binance yetkilileri, Coinfirm’in ortaklığının, Binance’ın hızlı ve değişen bir pazarda liderliğini sürdürmesini sağlarken, uyumlu ve güvenli bir şekilde kapsamlı ve kurumsal büyümeye izin vereceğini belirtti.

Yorumunuz