Code Valley 50 Milyon Dolarlık Bitcoin Cash Teknoloji Parkı Kuruyor

BCH - Bitcoin Cash
50 Milyon Dolarlık Bitcoin Nakit Teknolojisi Parkını Oluşturma Planları Açıklandı

Kuzey Queensland’daki Bitcoin Cash City konferansında, Code Valley CEO’su Noel Lovisa, Townsville şehrinde 50 milyon dolarlık bir Bitcoin Cash teknoloji parkı inşa etmeyi planladığını duyurdu.

Plan, başlangıç ​​şirketlerini bir araya getirmek ve halihazırda kurulu olan 12’den fazla Bitcoin Cash odaklı başlangıç ​​bulunmaktadır. Ek olarak, BCH teknoloji parkı yaratıcıları, Kennedy Enerji Parkı yakınında inşa edilmiş bir madencilik ve sunucu tesisi ile bir kardeş proje oluşturmayı hedefliyor.

Code Valley CEO’su Bitcoin Cash Tech Park’ı Duyurdu

Birçok BCH savunucusu Avustralya’nın Kuzey Queensland sahilinde Townsville şehrini duymuşdur. Şehir, yoğun BCH destekçileri popülasyonu ve 78 bitcoin nakit kabul eden işyerleri ile ünlüdür.

4-5 Eylül tarihlerinde Townsville , destekçileri, geliştiricileri ve BCH perakendecileriyle dolu bir şehirde BCH merkezli bir etkinlik olan ilk yıllık Bitcoin Cash City konferansına ev sahipliği yaptı .

İki günlük etkinlik sırasında katılımcılar kıdemli yazılım mühendisi Mark Fabbro ve CEO Noel Lovisa gibi Code Valley ekibi üyelerinden haber aldılar. İki kişi, temelde bir yazılım tedarik zinciri ya da global bir derleyici ağı olan Acil Kodlama adı verilen bir konuyu tartıştı.BCH zinciri ile uyumlu çalışacaktır . “Faydası ise BCH bir noktada daha sonra bir uluslararası para olacak biz Bitcoin nakit kullanarak küresel ekonomiyi almak lazım,” Kod Vadisi CEO’su ısrarla yaptığı konuşma sırasında olay. Lovisa ayrıca konferans katılımcılarına, ortaya çıkan kodlamanın “Bitcoin Cash blok zincirine ciddi miktarda ekonomik faaliyet getireceğini” söyledi.

Lovisa ayrıca, ortaya çıkan kodlamayla, şirketin orada durmak istemediğini ve Bitcoin Cash City’nin faydalarından olabildiğince yararlanmayı hedeflediğini belirtti. Böylece şirket Townsville’deki Acil Kodlama teknolojisine dayalı bir Bitcoin Cash teknoloji parkı yaratma planını oluşturdu.

Lovisa’nın gözünde, şehir çoğu kentsel alandan “bir yıl veya daha ileride”. Code Valley yöneticisi, etkinlik katılımcılarına North Rail Yard’ın yeniden geliştirilmesi için şehirden bir ihale geldiğini ve ihaleyi kazandıklarını söyledi. Bu, projenin Lovisa’nın ortaya çıkardığı teknoloji parkını geliştirmek için şehirle ortak olacağı anlamına geliyor. Bitcoin Cash City konferansından sonra news.Bitcoin.com , Townsville’deki BCH teknoloji parkı hakkında daha fazla bilgi almak için Lovisa ile konuştu .

Bitcoin.com (BC): Bitcoin Cash City Konferansı nasıl sonuçlandı?

Code Valley CEO’su Noel Lovisa (NL): “Tüm delegeler 2020 Bitcoin Cash City Konferansı için gelecek yıl geri dönmeye istekli olduklarında, bence bunun başarılı olduğunu söyleyebilirim. Güneşli Kuzey Queensland’deki bir konumun, olağanüstü Bitcoin BCH’nin benimsenmesi ve birinci sınıf bilete yerleştirilmiş bir helikopter manzarası gibi farklılaşmanın birleşimi ve büyük bir organizasyon çabası ile konuşmacılar ve sponsorluk için tüm büyük isimleri çekmeyi başardı. Bir konferans içinde biletli çok tartışma yürümek için gerçekten eğlenceliydi BCH , içinde uçuş BCH , konaklama BCH , gıda, taksiler, vb Biz bu başarılı modeli üzerine inşa çok daha büyük bir olay gelecek yıl planlıyoruz.”

Yorumunuz