Bitcoin Düşer mi Çıkar mı ? Bitcoin Ne Olur ?

Bitcoin Ne Olur. Bitcoin – BTC ABD Dolarının yerine geçecek mi? Bitcoin için 2019’un geri kalanındaki en önemli 4 gün. | Analiz Başlıyor

► Kripto Paralar : Bitcoin – Ethereum – Ripple – Xrp – Litecoin – Binance Coin – Tether – EOS – Bitcoin SV – Monero – Stellar – Cardano – Ontology – BTCUSD – BTCTRY – XRPUSD – Bitfinex-Tradingview Moderatör
► Analizler : http://bit.ly/lemnostr
► Analiz Sitesi: https://tradingview.go2cloud.org/SH3qM
► Hastags : #bitcoin #btcusd #btc

Sizlerden gelen talepler ve yorumlar doğrultusunda ; Diğer para ve hisse senedi piyasalarına da yer vermeyi planlıyoruz. Bir sonraki yanınımızı seyretmek için Abone olmayı ve ABONE OL ‘un yanındaki ZİL tuşuna basmayı unutmayın ki canlı videolar ve/veya video yayınlarında sizlere ileti gelsin.

Bitcoin Düşer mi Çıkar mı ? Bitcoin Ne Olur ?

Bitcoin Ne Olur . Bitcoin için 2019’un geri kalanındaki en önemli 4 gün

📌 23 Eylül Bakkt
📌 13 ve 18 Ekim: Bitcoin ETF’leri
📌 28 Ekim: Mt. Gox için nihai rehabilitasyon planlarının sunulması

Bunlardan ilki Bakkt fiziksel Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin piyasaya sürülüşü. New York Borsası’nın ana şirketi ICE tarafından geliştirilen kripto para platformu Bakkt, 23 Eylül’de bu sözleşmeleri işleme açacak.

Eylül’ün hemen ardından gelen ayda da Bitcoin’i yakından ilgilendiren gelişmeler olacak. Biri VanEck/SolidX, diğeri Bitwise şirketi tarafından gerçekleştirilen iki Bitcoin ETF başvurusu için nihai karar tarihleri Ekim ayında. ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC), Bitwise ETF’si için 13 Ekim’de onay veya ret yönünde kesin bir karara varmak zorundayken VanEck/SolidX ETF’si için bu tarih 18 Ekim.

Zamanının en büyük kripto para borsası olan ve piyasanın yüzde 80’ine hükmeden Japonya merkezli borsa Mt. Gox, 2011 yılında 850,000’den fazla BTC kaybıyla karşı karşıya kalmıştı. Bu olayın etkileri hâlen sürüyor fakat önümüzdeki Ekim ayı itibari ile hikayenin son bulması bekleniyor. Ekim ayının 28’inde olaydan etkilenen Bitcoin alacaklısı borsa müşterileri için rehabilitasyon planları sunulacak. Mt. Gox kayyımı Nobuaki Kobayashi, yaklaşık 24,000 alacaklıya yapılacak geri ödemelerin zamanlamasını ve yöntemini detaylandıran nihai bir plan sunacak.

Bitcoin Ne Olur

Kökleşmiş Mt. Gox mağduriyetinin nispeten giderilmesi, sektör için önemli bir kazanç olarak kripto para alanına olan güveni artıracağı düşünülüyor.

İngiltere Merkez Bankası Başkanı’ndan Dolar İtirafı!

📌 Carney Facebook tarafından geliştirilen bu dijital paranın rezerv para birimi olarak Amerikan Doları’nın yerini alabileceğini düşünüyor.

Yorumunuz