Huobi, Avrasya Blockchain Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yapacak

Avrasya Blockchain Zirvesi
Avrasya Blockchain Zirvesi

Kemer Partners ile birlikte Huobi Group, Türkiye’nin en büyük blok zinciri ve kripto para birimi toplantısı olarak belirlenen ilk yıllık Avrasya Blockchain Zirvesi ‘ne 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde ev sahipliği yapacağını duyurdu ve şu anda Avrupa’da birçok kripto para birimi kullanım oranına liderlik ediyor .

Zirveye ev sahipliği yapan Huobi, Türkiye’de ve Avrupa çapında blockchain teknolojilerinin benimsenmesine yardımcı olmak için önde gelen blockchain şirketlerini, profesyonellerini ve konuşmacılarını bir araya getirecek.

Dünyanın önde gelen dijital borsalarından Huobi

Her yıl düzenlenen ilk Avrasya Blockchain Zirvesi, endüstri uzmanlarının, yerel ve uluslararası kripto uygulayıcıları ile birlikte, blockchain teknolojisinin geliştirilmesinde ve uygulanmasında ilerlemenin yöntemlerini tartışması için bir araya gelecek. Huobi, Türkiye’deki kendi genişleme çabalarını arttırırken açılış toplantısını desteklemede önemli bir rol oynayacak.

Huobi Global’in girişime desteğini açıklayan CEO Livio Weng

“ Türkiye bu yıl bizim için önemli bir pazar oldu. Ekibimiz, kullanıcılarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek ve Türkiye için çoktan gecikmiş olan blok zinciri konusundaki konuşmaları tetiklemek için kilit endüstri liderlerini devreye sokmak için hazır bulundular. Bu girişimin bir parçası olarak, önümüzdeki üç ay içinde bizden daha büyük duyurular bekliyoruz. ”

BKM ve SabancıDx de dahil olmak üzere, Türk hükümet yetkilileri ve yerel bankalardan c düzeyindeki temsilcilerden, bankacılığın gelişmekte olan pazarlarda blockchain teknolojisini ve ödeme sistemlerini nasıl kullanabileceğini tartışmak üzere katılım göstermeleri bekleniyor.

Etkinlik, yurt içi blok zinciri inovasyonu ve benimseme konusundaki konuşmaları başlatmak ve Türkiye’nin blok zincir genişlemesi için hazır olduğunu dünyaya bildirmek için tasarlandı.

“Ortak zincir teknolojisi  önümüzdeki yıllarda Türkiye için en kritik teknolojik gelişmelerden biri olarak belirlendi  ” dedi. Kemer Ortaklarının Kurucu Ortağı Arfat Cenk Erkin , “İlk yıllık Avrasya Blockchain Zirvesi’ni düzenleyerek  Türkiye’ye  , Gelecekteki gelişim için bir merkez olmayı hak ediyor, bu yıl ve sonraki yıllar için. ”

Huobi Grubu Hakkında

Çok sayıda yukarı ve aşağı işletmeden oluşan Huobi Group, dünya çapında lider bir blok zincirleme şirketidir. 2013 yılında kurulan Huobi Group’un birikmiş cirosu 1 trilyon ABD Dolarını aşıyor . 130’dan fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya güvenli, güvenli ve kullanışlı şifreleme para ticareti ve varlık yönetimi hizmetleri sunar.

Yorumunuz