Eylül Ayı Kritik Seviyeler Nereye Kadar Düşer | Kripto Para. Ethereum Teknik Analiz

Ethereum Kritik Bölgelerde Geziniyor | Eylül 2019 – internet haberleri. Geçen hafta, #ethereum ’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, Ethereum’un ölçeklenebilirliği konusundaki endişelerini dile getirerek, bu sorunun işlem ücretlerinin artmasına neden olabileceğini ve bu nedenle kurumsal müşterileri caydırabileceğini belirtti.

► Tüm Analizler : http://bit.ly/lemnostr
► Kripto Paralar : facebook kripto parası – libra – #bitcoin – ethereum – Ripple – Xrp – Litecoin – Binance Coin – Tether – EOS – Bitcoin SV – Monero – Stellar – #indikatör – Cardano – Ontology – BTCUSD – BTCTRY – XRPUSD – Bitfinex- holochain – Tradingview Moderatör – paribu – cryptomininggame – merkez bankası – kripto para – ethereum yorum – tradingview türkiye – tradingview moderatör – ethereum analiz yorum

Samson Mow: Ethereum , ne kadar çok kullanılırsa o kadar çabuk ölecek! . Ethereum ile ilgili haberler kurucu ortağından bile hiç iç açıcı bilgiler gelmiyor, ETH 2.0 güncellemesi sorunları çözmezse Ethereum’da işler daha kötüye gidebilir.

Tanınmış pazar analisti Jonny Moe , Falling Wedge modelinde Ethereum’un trend çizgilerini birleştirerek yükselişin yolda olduğunun onaylandığını belirtti .Kötümser düşünenlerin yanısıra iyimser ve olanların yaptığı tahminlere Etherum büyük yükseliş için hazırlanıyor.

Yani Ethereum ile ilgili çelişkili haberler gelmeye devam ediyor. peki teknik açıdan durumlar neyi gösteriyor ?

Açıkçası Ethereum ile ilgili olarak Haftalık – Günlük ve 4 saatlik grafikleri incelediğimde iç açıcı şeyler ile karşılaşmadım, çünkü $ BITFINEX:ETHUSD Ethereum nerdeyse dip noktaya geldi bundan sonrası durumlar iyice karışabilir.

Ethereum ‘un yükselmesi için çok güzel haberlerin gelmesi gerekir , olumlu haberler Ethereum ‘u uçarabilir bu doğru .

4 Saatlik analiz (Kısa süreli)
En yüksek dirençleri : 187 – 179
Pivot Noktası : 171-173
Destek Noktası : 165 – 155
Dip Noktası : 142 olarak görülüyor

Yorumunuz