xrp teknik analiz ; xrp yorum ve ripple analiz ve ripple yorum ; 1 btc kaç usd xrp ripple haftalık direnç 0,336- 0,358 olabilir mi? video içeriğinde 4 saatlik- günlük – haftalık – aylık seviyeler.

| xrp ripple teknik analiz ve Yorum – Eylül 2019 : Ripple Nedir? : Ripple; ödeme sistemi, döviz borsası ve havale ağıdır. Aynı zamanda Ripple Ödeme Protokolü veya Ripple protokolü diye de adlandırılır. Ripple, açık kaynak internet protokolü ile dağıtılır ve XRP olarak isimlendirilir. 2012 yılında piyasaya sürülen Ripple, güvenli, hızlı ve ücretsiz küresel para aktarımını hedeflemektedir.
Xrp analiz ve Fiyat Yorumları | Kripto para Xrp Ne Olur – Haftalık direnç 0, 358
XRP Nedir : XRP, Ripple ağındaki para birimidir. Sadece Ripple sistemi içinde mevcuttur. Toplam 100 milyar XRP bulunmaktadır. Protokol kurallarına göre bundan fazlasına izin verilmemektedir.

Ripple ile Bitcoin’in Farkı Nedir? : Ripple ve Bitcoin network’te görüş birliğine ulaşmak amacıyla farklı metotlar kullanmaktadır. Ripple, ‘iteratif uzlaşma süreci’ kullanırken Bitcoin Proof-of-Work, yani madencilik kullanmaktadır. Bunun sonucu olarak Ripple, Bitcoin’den daha hızlı transfer sağlamaktadır. Para aktarımı saniyeler içinde tamamlanır.

Ripple’ın Arkasında Kim Var? : Ripple protokolünün kurucusu olan OpenCoin isimli şirket CEO Chris Larsen ve CTO Jed McCaleb tarafından kuruldu. San Francisco merkezli blockchain şirketi, aynı zamanda piyasadaki XRP’nin 61%’ini de elinde tutmaktadır. 2017 Mayıs’ta Ripple, XRP arzı ile ilgili kaygıları hafifletmek için 55 milyon XRP’yi (XRP varlığının 88%’i) kriptografik olarak güvenli bir emanet bölgeye yerleştirdiğini belirtti. Bu emanet bölge, şirketin aylık 1 milyar ‘coin’ satışı yapabilmesine ve bunu karşılığında her ayın sonunda kullanılmayan miktarın geri alınmasına olanak sağlamakta.

Ripple, 500 Milyon XRP’nin Daha Kilidini Açtı! . XRP RİPPLE Analiz ve Yorum. Toplam piyasa değeri bakımından en büyük ikinci altcoin (ve en büyük üçüncü kripto para birimi) olan XRP, son dönemde yatırımcılardan gelen tepkilerden dolayı sık sık gündeme geliyor. şirket 1 Eylül tarihinde 1 milyar XRP’nin kilidini açarak yeniden tepki çekti.
► XRP-RİPPLE ANALİZ : https://tr.tradingview.com/chart/XRPUSD/BRCB3LZF/
► Tüm Analizler : http://bit.ly/lemnostr
► Kripto Paralar : facebook kripto parası – #kriptopara – libra – bitcoin – ethereum – #ripple – #xrp – Litecoin – Binance Coin – Tether – EOS – Bitcoin SV – Monero – Stellar – indikatör – Cardano – Ontology – BTCUSD – BTCTRY – XRPUSD – Bitfinex- holochain – – paribu – cryptomininggame – merkez bankası – kripto para – ethereum yorum –
✔️ Daha fazla Foca Ajans videosu izlemek için ✔️ Abone OL internet haberleri xrp analiz

Yorumunuz