Lemnos Emlak

0

Lemnos Emlak, Avrupadaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde de hizmete sunmayı amaçlamıştır. yeni foça Lemnos Emlak ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla aracılık hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

lemnos emlak izmir foça yenifoça satılık  ve sezonluk kiralık, kiralık daire ile arsa, tarla, arazi ilanlarının bulunduğu en güvenilir emlak ofisidir.

İnsanımız hayatı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini,tasarrufunu ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir.

Emlakçının kişisel taahhütlerinin yerini “kamuoyunda tanınan,Güvenilir,Eğitimli ve bilinen olma” gibi özellikleri taşıma arzusu içinde olan Lemnos Emlak bu yolda hareket etmektedir. Firmamız her geçen gün sektördeki yeniliklere uygun hareket ederek hizmet kalitesini yükseltmeyi amaç edinmiştir.

Foça LEMNOS EMLAK, markasına yüklediği “Güvenilir ve Eğitimli uzman kadrosu” değerlerini daima korumak için gayretli bir şekilde çalışarak ”KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ne özen göstermektedir.