Uyarı

  • Bu site, almış olduğum işletme öğrenimi’ nin yanı sıra Bankacılık ile Bireysel Emeklilik/Sigorta deneyimim ve bu deneyim sırasında ayrıca almış olduğum sertifikalar ve kişisel gayretim ile öğrendiklerimi yazıya dökme ve günlük olarak saklama amacı ile hiç bir karşılık beklentisi içinde olmadan yayın yapmaktadır Sitenin adı bu sebeple ile kendi adım olan Ersoy Toptaş‘ dır.
  • Sitedeki yazılar ve bana ait yorumlar görüşlerimi yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
  • Bu sitede yer alan yazılar, ilgili yazıya link verilmeden ve İsmim belirtilmeden kullanılamaz.
  • Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu siteden faydalanmak isteyenler ancak Finansal Okur yazarlık konusunda onlarca düşünce yapısının olabileceğini makro anlamda değişik yönlerden değerlendirmelerin yapılabileceğini görebilirler.  Yatırım yapmak ve bu konuda karar vermek isteyenlerin faydalanabileceği bir platform değildir. 
  • Bu sitede yer alan bilgi ve veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenmiş olup doğrulukları ayrıca araştırılmamıştır.(Örnek; Ekonomik Takvim verileri vs.)
  • Bu site’ ye giriş yapmakla uyarı sayfasının okunduğu kabul edilir.
  • Bu site, bir topluluk, grup, yorumların yapıldığı,görüşlerin belirtildiği herhangi bir forum niteliği taşımamaktadır.Bu sebep ile site ziyaretçileri tarafından yapılan yorumlar özür dileyerek söylüyorum, amacının dışına çıkılmaması için yayımlanmamaktadır ve sorulara cevap verilmemektedir. Çünkü bu sitenin eğitim, öğretim yada bilgilendirme,tavsiye,finansal varlıklar ile ilgili sohbetlerde bulunma gibi bir amacı bulunmamaktadır.
  • Okumanızı isterim  https://ersoytoptas.com/2015/09/12/sermaye-piyasasi-kurulu/
  • Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına, kanunlarla kurulmuş kamu kuruluş ve kurumlarına, toplumun değerlerine saygılı bir sitedir.

Saygı ve Sevgilerimle

“Sağlıcakla Kalınız”

Uyarı ve Feragatname

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve yazılar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bununla beraber gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı
Ersoy Toptaş Sorumlu Tutulamaz.

Feragatname ek olarak

Bu sitede yer alan bilgi ve veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenmiş olup doğrulukları ayrıca araştırılmamıştır. Bu nedenle, bu bilgilerin tam veya doğru olmamasından, kullanılan kaynaklardaki hata ve eksik bilgilerden dolayı doğabilecek zararlar konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Bu site almış olduğum işletme öğrenimi, bankacılık deneyimim ve kişisel gayretim ile öğrendiklerimi yazıya dökme ve günlük olarak saklama amacı ile yapılmıştır. Bu site kaynak gösterilerek başka mecralarda/sitelerde veya herhangi bir yerde yayınlanabilir ancak bu bilgilerden yararlanan kişilerin etkilenmeyerek kararlarını vermeleri gerekmektedir. Ticari amaçlı kullanımı sonucu oluşabilecek zararlardan dolayı hiçbir sorumluluk üstlenmiyorum. Bu site hiç bir şekilde mali varlıkların satın alınması veya satılması için bir teklifi veya aracılık teklifini içermemektedir. Bu sitenin içeriği tümü veya bir kısmı tarafımdan yazılı izin alınmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya üçüncü kişilere gösterilemez.

ersoytoptas.com daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. ersoytoptas.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.