Haberler

    Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

    Haberler.com , 2006 yılında yayına başlamış Türkçe haber sitesi. Türkiye’deki tüm haber ajanslarından ve globalde Türkçe yayın yapan haber kaynaklarından aldığı haberleri yayınlamaktadır. Geniş bir editör kadrosuna sahiptir.

    Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekipleri aracılığıyla takip ederek sunar. Sitede, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunar. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

    Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Haber Sitesi

    Haberler.com’da her gün Türkiye’den ve Dünya’dan ortalama 2.800 adet habere yer verilir. Normal bir günlük gazetede 70 – 100 adet haber; normal bir internet haber portalinde ise 150 – 300 haber yer alır. Görüldüğü gibi, Haberler.Com haber açısından oldukça zengindir.