Habertürk

  Habertürk, Ciner Yayın Holding bünyesinde 1 Mart 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan günlük gazeteydi. Son sayısı 5 Temmuz 2018’de çıktı.

  Gazete web ortamında haberturk.com adresinden yayın hayatına devam etmektedir.

  Türkiye’deki ilk internet haber sitesi Haberturk, Ciner Yayın Holding bünyesine katılmasıyla internet haberciliğinin en önemli adresleri arasında yerini almıştır.

  MediaCat ve Ipsos işbirliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Samimi Markaları 2015” araştırması sonuçlarına göre haber sitesi kategorisinde “en samimi” marka seçilen haberturk, gündeme dair tüm haberler ve son dakika gelişmelerinin anında takip edilebildiği önemli bir haber platformudur.

  Haberturk mobil uygulaması, Haberturk sitesinin tüm içeriğine ulaşarak manşetler arasında gezinme, Son Dakika, Gündem, Ekonomi, Spor, Teknoloji haberlerini takip edebilme, yorum yazma ve köşe yazarlarına da erişme olanağı sağlamaktadır.

  CİNER YAYIN HOLDİNG

  Ciner Yayın Holding, grubun yazılı, görsel, işitsel ve dijital yayın alanlarındaki tüm stratejik kararlarını verir, hedeflerini belirler, yapılanma ve politikalarını planlar.

  14 Eylül 2007 tarihinde kurulmuş olan şirketimiz, Türk Medya sektörüne önemli katkılar sağlamaya ve her alanda öncü kuruluş olma fonksiyonlarını yerine getirmeye devam etmektedir.

  Medya ve yayıncılıkla ilgili her türlü gelişmenin ve yeniliğin takip ve kontrol edildiği; gerektiğinde güncelleştirildiği, grubun yönetim fonksiyonlarının bütününü yerine getiren bir şirkettir.

  Türk medya sektörüne yeni bir ses ve rekabet ruhu kazandıran Ciner Yayın Holding, grubun genç, aktif ve yenilikçi anlayışını yansıtmaktadır. Holding kısa zamanda medya sektöründe çekim merkezi olmayı başarmıştır.