KPMG

  Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan ve sektöründeki en büyük dört uluslararası şirketten biri olan KPMG, geçmişi 1867 yılına dayanır.

  Üye firmalar ağı sistemiyle 147 ülkede 220 binin üzerinde çalışanıyla finansal hizmetler, tüketici ürünleri, otomotiv, endüstriyel sektörlerden, gıda, perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya gibi pek çok sektöre danışmanlık hizmeti veriyor.

  KPMG Türkiye ise İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara ve İzmir ofisleriyle, 1982 yılından beri 1700 çalışanıyla her sektörden 4000’in üzerinde firmaya sektörler özelinde hizmet verirken, rekabette ihtiyaç duydukları endüstriyel trendler hakkında değer yaratan çözümler sunuyor.

  Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan KPMG Türkiye; 1982 yılında kurulmuştur.

  KPMG organizasyonu içerisinde savunucusu olduğumuz değerleri ve işleri nasıl gerçekleştirdiğimizi tanımlayan paylaşılan bir kimlik yaratmaktadır.

  Global Yönetim Kurulu, yönetişim ve gözetim konularında esas yetkilidir. Uzun dönem stratejilerin onaylanması, KPMG markasının korunması ve geliştirilmesi ile politika ve düzenlemelerin onaylanması temel sorumlulukları arasında yer almaktadır. Global Yönetim Kurulu, Başkan, Başkan Yardımcısı ve üç bölgenin (Kuzey-Güney Amerika, Asya Pasifik ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Başkanlarından oluşmaktadır.

  Global Kurul, en üst seviye yönetişim konularına odaklanır ve üye şirketler ile global şirket arasındaki ve/veya üye şirketlerin kendi aralarındaki tartışmaları yönetir. Global Kurul, 54 üye şirketin temsilcilerinden oluşmaktadır.