Netflix

  Netflix, üyelerinin çok çeşitli ödüllü dizileri, filmleri, belgeselleri ve daha fazlasını internete bağlı binlerce cihaz üzerinden izlemesini sağlayan bir yayın hizmetidir.

  Netflix’in tüm içeriğini reklamsız ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her zaman keşfedecek yeni bir şey vardır ve her ay yeni dizi, film ve programlar eklenir.

  Netflix üyeleri 190’dan fazla ülkede harika içeriklere anında erişebiliyor. Netflix; ödüllü orijinal Netflix içerikleri, filmler, belgeseller, diziler ve çok daha fazlasından oluşan geniş, küresel bir içerik kütüphanesine sahiptir. Netflix içeriği bölgelere göre farklılık gösterebilir ve zamanla değişebilir.

  Siz izledikçe, Netflix seveceğiniz dizileri ve filmleri önerme konusunda daha başarılı olacaktır.

  Netflix’e dünya çapında 190’dan fazla ülkede erişebilirsiniz! İster işe gidin, ister dünyayı dolaşın, ister yeni bir eve taşının, Netflix’i yolculuğunuzun bir parçası yapabilirsiniz.

  Çevrimdışı olacağınızı biliyorsanız, Netflix’te dizi, program ve film indirebilirsiniz. Netflix’i farklı bir enlem veya saat diliminden mi izlemek istiyorsunuz?

  Seyahat ederken veya taşınırken neler bekleyebileceğinizi öğrenin.

  Netflix uygulamasını veya Netflix web sitesini açtıktan sonra, hesabınıza ulaşmak ve izlemeye başlamak için Oturum Aç’ı seçin. Herhangi bir Netflix uyumlu cihazda veya birden fazla uyumlu cihazda oturum açabilirsiniz!