Tradingview

  TradingView Nedir ? nasıl kullanılır, indikatör nasıl yapılır, analiz nasıl yapılır. TradingView şirketi, hisse senedi tablolarını analiz etmek ve finansal piyasaları araştırmak için bir online ticaret topluluğu platformudur.

  Şirket çevrimiçi #teknikanaliz, hisse senedi ve döviz çizelgeleri, aracı kurum entegrasyonu, ticaret terminali ve reklam çözümleri sunmaktadır.

  Tradingview Inc. 2011 yılında kuruldu ve merkezi Westerville, Ohio’da bulunuyor. bitcoin

  Tradingview bir aracı kurum değildir. Yatırım danışmanlığı gibi bir misyonu bulunmamaktadır. Analiz ve araştırma yapma imkanı sunan, popüler indikatörler ile çizim ve grafikler yapabileceğiniz bir gelişmiş bir web sitesidir. tradingview usd try konusunda bilgi almak için tradingview sitesini ziyaret edebilirsiniz

  Dünya çapında 20 dilde, ayrı ayrı versiyonlarda yayın yapan şirketin Mayıs 2018 tarihinde sermaye riskinin 37milyon$ olduğu söyleniyor. Tradingview Para-Borsa Analiz sayfasına bakabilirsiniz

  SeekingAlpha, Nasdaq gibi ortak web siteleri aracılığıyla ücretsiz kullanım imkanı sunan şirket, herkesin kendi finansal analiz araçlarını geliştirmesini sağlayan, PineScript adlı bir JavaScript tabanlı programlama dilini geliştirdi.

  Şirket daha önce arama yazılımını SeekingAlpha, Bitfinex ve Nasdaq gibi ortak sitelere ücretsiz olarak sunarak büyümesini artırdı.

  Bu strateji, 8 milyon aylık aktif kullanıcıya ulaşmasına yardımcı oldu ve bu yılın Mart ayından itibaren doğrudan yaklaşık yüzde 61’ini kendi sitesine aldı. Tradingview İşlem Terminalinin Yeni Versiyonunu Yayınladı

  Geçtiğimiz yedi yıl boyunca şirket, TradingView kurucu ve baş operasyon yetkilisi Stan Bokov‘a göre istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

  TradingView’daki ek yatırımcılar arasında DRW Venture Capital ve Jump Capital bulunuyor.

  DRW Girişim Sermayesi Başkanı Kimberly Trautmann,

  “TradingView, profesyonel olmayan tüccarlar için üretildi, ancak erişilebilir işlem araçları ve güçlü, henüz sezgisel grafik yetenekleri, kurumsal yatırımcıların dikkatini çekti”

  “Bir yatırımcı olarak, TradingView’un ulaştığı ve hızlı büyümesi ile sektörün farklı kesimleri konusunda heyecan duyuyoruz.

  Kurumsal düzeyde özel bir ticaret şirketi olarak, platformdan yararlanmak ve daha da gelişmesine katkıda bulunmak için sabırsızlanıyoruz. ” dedi.

  TradingView, modern bir internet sitesi kullanım kolaylığı ile profesyonel bir finansal enstrüman görüntüleme platformudur. Temel fiyat grafiklerine bakdığınızda ya da stratejinizi test ettiğinizde karmaşık sembolleri kullanıcı dostu bir arayüz ile desteklemektedirler.

  Tradingview, yeni başlayanlar için anlatımı basit ve kullanımı kolay olmakla beraber, profesyonel analistler için etkili ve geniş tabanlı teknik özelliklere sahip bir site.

  iPad veya her hangi bir cihazda, cep telefonunda bile bu eşsiz deneyimi tadabilirsiniz.