WHATSAPP SÖZLEŞMESİ NEDİR ? SÖZLEŞME GÜNCELLEME AMACI ?

WhatsApp’ın yeni gizlilik sözleşmesi ve veri paylaşımına dair değişiklikler geçtiğimiz günlerde kullanıcıların karşısına bir onay penceresi olarak çıkmaya başladı.

Konu hakkında büyük tartışmalar yaşanırken WhatsApp da uzun bir açıklama yaptı.

ikotv,whatsapp,whatsapp sözleşmesi,whatsapp güncellemesi,whatsapp nedir,whatsapp iptal,whatsapp geri mi çekildi,whatsapp iptal mi oldu,whatsapp sözleşmesi iptal etme,whatsapp son dakika,whatsapp’a noldu son dakika 2021,WhatsApp giriş,WhatsApp son yenilik,whatsapp haberleri,whatsapp gizlilik,whatsapp gizlilik politikası,whatsapp geri adım,whatsapp sözleşmesi iptal,whatsapp sözleşmesi maddeleri,whatsapp sözleşmesi nedir,whatsapp gizlilik sözleşmesi,telegram

WhatsApp’tan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

WhatsApp olarak insanların uygulama üzerinden alışveriş yapmalarını ve işletmelerden destek almalarını kolaylaştırmak istiyoruz.

Şeffaflığı daha da artırmak ve işletmelerin WhatsApp üzerinden müşterileriyle iletişimlerine yardımcı olmak adına, gizlilik politikamızı güncelliyoruz.

Bu sayede, işletmeler ana şirketimiz Facebook üzerinden güvenli hosting hizmeti alma seçeneğine sahip olabilecekler. Bu güncelleme, WhatsApp’ın Facebook ile veri paylaşımını değiştirmiyor.

Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar insanların arkadaşlarıyla veya aileleriyle özel olarak nasıl iletişim kurduğunu etkilemiyor. Gelecek ay boyunca kullanıcılarımızın gözden geçirmelerine süre tanımak adına yeni politikamızı şimdiden WhatsApp aracılığıyla paylaşıyoruz.

Yorumunuz